Компанія

Про БТС Брокер

На сьогоднішній день інвестиційна фірма “БТС Брокер” входить в першу п'ятірку вітчизняних фондових брокерів на Українській біржі, як за обсягами торгів цінними паперами, так і за кількістю активних клієнтів - фізичних та юридичних осіб.

Початково компанія була заснована у 2011 році, як ТОВ "Довіра Кастоді Брок", спеціалізувалася на торгівлі цінними паперами та депозитарній діяльності.

У 2017 році ТОВ "Довіра Кастоді Брок" була придбана новими власниками та зазнала ребрендингу, змінивши назву на ТОВ "БТС Брокер".

В 2019 році "БТС Брокер" став однією з небагатьох українських інвестиційних фірм, котра почала надавати доступ на біржі США для українських інвесторів, як субброкер через іноземного брокера-партнера. Та першою інвест-фірмою, котра завела акції іноземної компанії Apple для лістингу на Українській біржі і виступала по даному емітенту маркет-мейкером.

З початку повномасштабного вторгнення росії в Україну, - “БТС Брокер” не тільки зберіг персонал, як основний актив нашої інвестиційної фірми, а й в перші місяці війни, попри тяжкість ситуації в країні, постійно був на зв'язку зі своїми клієнтами обслуговуючи їх діяльність на фондовому ринку.

З жовтня 2022 року інвестиційна фірма “БТС Брокер” стала першим брокером, котрий почав надавати можливість купівлі військових облігацій через застосунок Дія, відразу, як тільки Мінцифри запустило дану послугу.

З лютого 2024 року ТОВ “БТС Брокер” офіційно визнаний Національною комісією з цінних паперів та фондового ринку (НКЦПФР) критично важливим для функціонування економіки та забезпечення життєдіяльності населення в особливий період.

На даний момент наша інвестиційна фірма має всі необхідні ліцензії та дозволи від НКЦПФР на повноцінну професійну діяльність на ринку капіталів України, як брокер, дилер та депозитарна установа.

Основним завданням “БТС Брокер” є надання якісних фінансових послуг та консультацій на фондовому ринку, як приватним інвесторам, так і корпоративним клієнтам.

Чому вибирають інвестиційну фірму “БТС Брокер”:

  • На сьогодні ми є швидко зростаючим за об'ємами торгів фондовим брокером, котрий розуміє запити своїх клієнтів і віднаходе компетентні рішення для їх реалізації на ринку капіталів

  • Ми присутні на трьох основних вітчизняних фондових біржах: УБ, Перспектива

  • Ми маємо практичний досвід та необхідні компетенції в роботі на закордонних фондових ринках

  • Ми є технологічним вітчизняним брокером, котрий пропонує доступ до інвестицій на фондовому ринку через мобільний застосунок BondUA

Для того щоб стати нашим клієнтом зверніться до нас за контактами та наші спеціалісти проконсультують Вас.