10 акцій на час кризи від аналітиків інвестиційної компанії Jefferies

Експерти інвестбанку Jefferies вважають, що обвал фондового ринку дає можливість купити акції якісних компаній практично за безцінь. Вони відібрали найнадійніші папери, які можна знайти в каталозі Quote

Фото: Jefferies / Facebook

Аналітики банку Jefferies визначили компанії з сильними фундаментальними показниками, які виглядають привабливо для покупки після розпродажів останнього місяця, повідомив журнал MarketWatch. Експерти відібрали якісні компанії, які мають сильні бізнес-моделі, високий грошовий потік і дуже надійні баланси.

Американський інвестиційний банк Jefferies обслуговує компанії та інвесторів більше 50 років. Штаб-квартира кредитної організації розташована в Нью-Йорку, США. Компанія має понад 30 відділень по всьому світу.

1. Amazon. Не потрібно нагадувати про важливість найбільшого інтернет-ритейлера, коли у людей немає можливості ходити по звичайних магазинах. Аналітик Jefferies Брент Тілл вважає, що доходи від підвищення цін на товари, особливо на медичні, компенсує будь-які короткострокові проблеми.

2. Visa. Акції платіжної системи подешевшали разом з ринком. Аналітик Jefferies Тревор Вільямс вважає, що наслідки поширення коронавируса для бізнесу Visa будуть тимчасовими і що «довгостроковий профіль зростання бізнесу не зміниться». Також привабливими для покупки аналітики банку вважають акції конкурента Visa – платіжної системи Mastercard.

3. Home Depot. Зниження акцій найбільшої американської мережі з продажу інструментів для ремонту створило привабливу можливість для покупки, вважає аналітик Jefferies Джонатан Матушевський. Попит на товари для будівництва і ремонту буде підтримувати компанію в середньостроковій перспективі.

4. Cisco Systems. Найбільший виробник і постачальник мережевого обладнання для великих холдингів і телекомунікаційних компаній постійно доводив свою стійкість в періоди невизначеності, спадів або криз протягом останніх 20 років, вказують експерти банку. Аналітики очікують підвищення попиту на продукцію виробника і збільшення загального обсягу продажів компанії.


5. Adobe. Розробник програмного забезпечення зможе отримати більше прибутку завдяки переходу компаній до віддаленої роботи в хмарних сервісах. Аналітик Jefferies Брент Тілл вважає, що Adobe пов’язана з деякими найбільш важливими тенденціями в галузі програмного забезпечення та інтернету, і переконаний, що корпорація збереже свої лідируючі позиції в цифрових медіа.

6. Nvidia. Компанія – найбільший в світі розробник графічних процесорів. Велика частина продажів Nvidia доводиться на відеокарти. Аналітик Jefferies Марк Ліпасіс вважає, що обвал створив особливо привабливі умови для покупки акцій виробника відеочіпів.

7. Abbott Laboratories. 18 березня фармацевтична компанія отримала схвалення управління з контролю за продуктами і ліками США (FDA) на продаж тестів на коронавірус. Після цього Abbott заявила, що планує негайно розіслати близько 150 тис. тестів. Фармацевтична компанія має намір збільшити виробництво до 1 млн тестів на тиждень. Із загального боргу $ 20 млрд короткостроковий борг Abbott Laboratories становить всього $ 1,2 млрд. Вільний грошовий потік компанії перевищує $ 4 млрд, що робить її «більш захищеною» у порівнянні з конкурентами, вважають в Jefferies.

8. Chevron. У банку рекомендують звернути увагу на акції нафтової компанії з високим рівнем капіталізації, сильним балансом і стабільною історією дивідендних виплат. Chevron і її конкурент Exxon входять в індекс дивідендних аристократів S & P 500 Dividend Aristocrats. На думку Jefferies, у Chevron сильні позиції в секторі, один з найнижчих показників беззбитковості виробництва і найсильніший баланс на поточний момент.

9. McDonald’s. Аналітик Jefferies Ендрю Беріш вважає компанію найнадійнішою мережею ресторанів швидкого харчування, навіть незважаючи на можливе скорочення кількості відвідувачів. Більш того, він упевнений, що компанія продемонструє високий зріст прибутку на акцію в 2020 році.

10. Gilead Sciences. Біотехнологічна корпорація, яка займається дослідженнями, розробкою і продажем ліків, – єдина компанія в списку, акції якої росли в період падіння ринків з 19 лютого по 20 березня. Вона входить в число 15 компаній, які тестують методи лікування або розробляють вакцину проти коронавируса. Аналітик Jefferies Майкл Йі вважає акції Gilead захисною інвестицією в компанію з сильним балансом.

Abbott Laboratories, Chevron і McDonald’s входять до складу індексу S & P500 Dividend Aristocrats. Ці корпорації збільшують свої регулярні дивіденди не менше 25 років поспіль. Хоча немає ніякої гарантії, що закриття підприємств не змусить ці компанії скоротити свої дивідендні виплати, попередили в банку.

В Україні офіційно придбати акціїї Apple ви можете на біржі через торговця цінними паперами БТС-Брокер

Джерело: quote.rbc