Чому продажі iPhone різко зросли?

Чому продажі iPhone різко зросли?

Останнім часом аналітики часто говорять про те, що продажі iPhone сильно впали. Та й Apple підлила масла у вогонь, коли перестала звітувати про кількість реалізованих смартфонів в рамках щоквартальної конференції. Але так чи погано йдуть справи насправді? Новий звіт аналітика Apple з компанії Wedbush спростовує це і підтверджує оптимістичний настрій, який ми відзначили в останні тижні щодо зростання продажів iPhone.

Продажі iPhone 11 в світі

За словами аналітика, сукупний попит на iPhone 11 в світі «набагато вище», ніж очікувалося, при цьому особливо популярним смартфон виявився в Китаї, а попит на iPhone 11 Pro в США сильно перевищує початкові оцінки. На тлі цих новин експерт висловився про те, що очікує Apple в 2020 році.

Wedbush вважає, що Apple може продати близько 185 мільйонів iPhone в наступному фінансовому році. Нова лінійка телефонів Apple, яку відрізняють моделі з ширококутним модулем камери, виявилася хітом, тим більше, що ціни компанії вдалося залишити незмінними.

Apple офіційно відзвітує про квартальний прибуток 30 жовтня, що дасть нам перше офіційне уявлення про ситуацію з продажами iPhone, так як звітний квартал включає два тижні продажів iPhone 11 і iPhone 11 Pro. Але варто зауважити, що повну картину можна буде побачити тільки в січні, коли пройдуть всі свята, адже багато хто воліє міняти смартфон на новий саме в цей час.

У минулому році Apple не заперечувала різке зниження попиту на iPhone XS і iPhone XR в Китаї. Судячи з того, як в Піднебесній взяли iPhone 11, продажі смартфонів Apple в святковий квартал 2019 року виявляться набагато сильніше.

Яким буде iPhone 2020

Забігаючи вперед, аналітики впевнені, що Apple випустить чотири нові флагманські моделі iPhone в 2020 році. Кожна модель буде оснащена підтримкою мереж 5G, системою розпізнавання осіб і «управлінням жестами». Нам доведеться почекати, щоб переконатися в цьому, але напрямок Apple явно вибрала вірне.

Інший авторитетний аналітик – Мінг-Чі Куо, недавно повідомив, що Apple представить лінійку з трьох моделей iPhone восени 2020 року, при цьому всі телефони будуть оснащені стільниковим зв’язком 5G і OLED-дисплеями. Очікується, що iPhone 2020 матиме новий зовнішній вигляд – можливо, що нагадує корпус iPhone 4. Куо підкреслив, що класичний дизайн мав успіх і був дуже популярний серед користувачів, тому корпусу нових смартфонів від Apple, виконані в такій стилістиці, можуть бути вельми бажаним кроком компанії назустріч фанатам.

iPhone SE 2 покажуть в наступному році?

Втім, навіть якщо зниження продажів відбудеться, Apple зможе це компенсувати – наприклад, виручкою з сервісів і послуг. Тільки в цьому році 70% всього прибутку музичної індустрії довелося на стрімінгові сервіси. Тому Apple пішла по шляху Amazon і Google, випустивши Apple Card, Apple TV +, Apple Arcade і інші сервіси. Можливо, Apple почне випускати і продавати недорогий смартфон, за рахунок чого може вирости кількість користувачів сервісів, що дасть їй ще більше прибутку. Чи стане цим телефоном iPhone SE 2? Залишиться тільки чекати)