5 причин, чому акції Apple можуть досягти $ 400


Аналітик Citigroup Джим Сува підняв цільову ціну на акції Apple до $ 400 з $ 310. Це найвища мета по паперах Apple серед аналітиків Уолл-Стріт, представлених на FactSet.

Наводимо 5 аргументів аналітика, згідно з якими акції Apple можуть торгуватися вище:

1. Запуск iPhone 5G.


Джим Сува очікує, що Apple виграє від майбутнього циклу поновлення 5G, і, хоча компанія може почати продавати нові телефони 5G на місяць пізніше, ніж зазвичай, Apple «швидше за все, буде мати сильну пропозицію продуктів 5G до Різдва 2020».


2. Потенціал збільшення частки ринку


Аналітик Citigroup бачить можливість для компанії отримати частку ринку Huawei, яка, за його оцінками, може привести до збільшення продажів приблизно на $ 8 млрд. «Huawei націлена на сегмент ринку середнього і високого класу, і тому її клієнти, швидше за все, перейдуть до брендів в аналогічному сегменті ».


3. Зростання носимих пристроїв


Згідно з даними IDC, обсяг світового ринку переносної електроніки в 2019 р. досяг рекордних 336,5 млн штук, збільшившись на 89% щодо 2018 р. Apple є лідером ринку переносних гаджетів: в 2019 року постачання такої продукції зросли на 121,7%, а частка – до 31,7%.

В Україні офіційно придбати акціїї Apple ви можете на біржі через торговця цінними паперами БТС-Брокер

4. Сегмент послуг бізнесу може отримати поштовх

Раніше Сува говорив про зростання сегмента для бізнесу, як тенденція що виникла через Covid-19, що спричинить збільшення попиту на ПК. Через пандемію зростає впровадження Apple Pay.

5. Сервіси

Сервісний сегмент Apple продовжує прискорений розвиток. Так, App Store вже приносить близько 30% виручки від послуг. Експерт очікує, що Apple може представити дебютну пакетну пропозицію для деяких своїх послуг, включаючи музику, відео, новини та ігри.

Wedbush Securities підтвердила свій рейтинг з цільовою ціною акцій Apple в $ 375 і з тим же бичачим потенціалом зростання до $ 425. Аналітики компанії вважають, що iPhone 12 буде готовий в кінці вересня, а на початку жовтня вже буде продаватися по всьому світу, незважаючи на розмови про затримки в попередні місяці.


Акції Apple додали 11% за останній місяць, а вчора на новинах виросли до 1,9%.

Джерело: bcs-express