Акції Apple злетять через рекордний попит на iPhone 5G

Прогноз за поставками iPhone в 2021 фінансовому році був підвищений з 203 до 215 млн смартфонів


Аналітична компанія Morgan Stanley з оптимізмом оцінює попит на мобільні телефони з підтримкою 5G і підвищує очікувану ціну акцій Apple на кінець цього року.

Нагадаємо, незважаючи на те, що перші Android-смартфони з підтримкою 5G з’явилися майже рік тому, компанія Apple випустить відповідний iPhone тільки через вісім місяців. Втім, це не завадить компанії наздогнати за продажами Android-смартфони.

Аналітик Кеті Х’юберті (Katy Huberty) з Morgan Stanley впевнена, що попит на iPhone 5G буде дійсно рекордним, в результаті чого ринкова вартість компанії Apple різко зросте. Х’юберті підняла очікувану ціну акцій Apple до 368 доларів. На даний час акції Apple коштують близько 318 доларів.

“Ми все більше впевнені в тому, що з приходом 5G продажі смартфонів зростуть швидше, ніж очікувалося. Тенденція почнеться в 2020 році і буде поліпшуватися в подальшому. Ми вважаємо, що вихід нових телефонів з підтримкою 5G від провідних виробників буде стимулювати інвестиції з боку операторів мобільного зв’язку і виробників інфраструктури. Це ще більше підштовхне виробників до випуску нових 5G-смартфонів.”
-Кеті Х’юберті.

Кеті Х’юберті також підвищила прогноз по зростанню поставок смартфонів в 2020 фінансовому році з 0,6% до 1,5%. Прогноз за поставками iPhone в 2021 фінансовому році був підвищений з 203 до 215 млн смартфонів.

Теги: Apple, iPhone | Джерело: Gizchina