Аналітики Citigroup підвищили цільову вартість акцій Apple (AAPL) до $ 300 в очікуванні сильних продажів в святковий квартал

Як зазначає The Street, акції Apple (AAPL) демонструють підвищення на торгах у четвер після того, як впливовий аналітик Citigroup Джим Сува (Jim Suva) підвищив свій прогноз їх цінової вартості в очікуванні сильних результатів у святковий квартал.


У своєму аналітичному звіті Сува підвищив цільову вартість акцій AAPL до $ 300 з $ 250 і підтвердив їх рейтинг на рівні “Купувати”.

Він вказав на “цінові стратегії і останні тенденції попиту” як на чинники, які “віщують найкращий різдвяний квартал”, ніж в минулому році.

Ринковий консенсус “недооцінює силу попиту на Apple Watch і Apple AirPods”, написав він, додавши, що сервісний бізнес Apple також виросте і допоможе збільшити маржу.

Сува зазначив, що він бачить апсайд, як по прибутку, так і з продажу, але не очікує, що оціночний коефіцієнт Apple значно збільшиться з поточних рівнів, оскільки він “вже істотно виріс”.

Коефіцієнт компанії ціна / чистий прибуток за останні 12 місяців становить близько 22.

В даний час Сува прогнозує, що прибуток виробника iPhone в 2020 році складе $ 13.26 в розрахунку на одну акцію, що вище консенсусу аналітиків в $ 12.23 на акцію.


Акції Apple виросли на 66% з початку цього року, що може стати їх кращим річним результатом з 2009 року.

Зростанню акцій компанії сприяють сильні продажі його флагманського продукту – iPhone, а також очікування збільшення виручки від інших продуктів і сервісів, таких як Apple TV +.

На цьому тижні оцінку цільової вартості акцій AAPL також підвищив аналітик J.P. Morgan Самік Чаттерджі (Samik Chatterjee) – до $ 296 з $ 290, і підтвердив їх рейтинг на рівні “Купувати”, зазначивши, що зберігається оптимізм з приводу потенціалу виручки компанії.


Apple відзвітує за перший квартал свого 2020 фінансового року 28 січня.

На поточний момент акції AAPL котируються по $ 263.56 (+ 0.69%).

Джерело: fxteam, Інформаційно-аналітичний відділ TeleTrade