Apple: чи варто купувати акції найдорожчої американської компанії?

Фото: Google
Любите ви IPhone чи ні, але Apple – культова американська компанія. Споживачі Apple є найбільш лояльними клієнтами і часто купують відразу кілька товарів в рамках її екосистеми. Важко визначити, яка компанія в Америці краща, але якщо судити за ринковою капіталізацією, – корона у Apple.
За останні десять років акції AAPL виросли в ціні на 1 120%. Плюс за ці роки компанія повернула акціонерам $ 550 млрд у вигляді дивідендів і зворотного викупу акцій.
Компанія інвестує величезні гроші ($ 20 млрд на рік) в наукові дослідження і розробки нової продукції, штучного інтелекту та віртуальної реальності. В таких умовах «сильні стають ще сильніше». А у випадку з Apple інвестиції в інноваційні продукти, включаючи очікуваний AppleCar, – практично гарантовано повернуться сотні-мільярдним прибутком.
Незважаючи на те, що 2020 рік виявився похмурим через пандемію, Apple повідомила про двозначному річному зростанні в усіх своїх сегментах. Аналогічні тенденції зростання очікуються і в поточному році.
Грунтуючись на прогнозі і фактичних темпах продажів компанії можна очікувати, що до кінця 2021 фінансового року (завершується 30 вересня 2021 року) виручка Apple досягне $ 356 млрд (+ 30% г / г), а скоригований чистий прибуток складе $ 6,2 на акцію, що передбачає її зростання на 89% в річному численні.

В Україні офіційно придбати акціїї Apple ви можете на біржі через торговця цінними паперами БТС-Брокер

Виходячи з цього компанія торгується з форвардними Р / Е 22,9х. Мало того, що це просто подарунок в світі нульових процентних ставок, так це на 30-50% дешевше будь-якого іншого бігтеха з індексу FANGMAN.
До складу FANGMAN входять: • Facebook (FB) • Amazon (AMZN) • Netflix (NFLX) • Alphabet (GOOGL) • Microsoft (MSFT) • Apple (AAPL) • NVIDIA (NVDA)
З вересня 2020 року акції Apple торгуються в трикутної консолідації, вихід з якої загрожує «хрестовим» походом до позначки $ 200. Тригером зростання стане очікування сильної звітності, найближча з яких опублікують 27 липня, а також зворотний викуп акцій на $ 90 млрд.
На Уолл-стріт щодо акцій Apple також вельми оптимістичні. Консенсус-прогноз становить $ 158.60, що з поточних $ 142.02 передбачає потенціал зростання в розмірі 12%. З 26 аналітиків 19 – рекомендує купувати акції Apple, 5 – тримати і двоє рекомендують продавати.

Джерело: Telegram канал https://t.me/investingcorp