Apple, Microsoft і Google переносять виробництво з Китаю до В’єтнаму


Американські технологічні компанії Apple, Microsoft і Google виводять своє виробництво з Китаю після епідемії коронавіруса і торгової війни між Китаєм і США.


Про це повідомляється на сайті американської медіакомпанії CNBC.


Повідомляється, що Google і Microsoft активізують свої зусилля по перенесенню виробництва в інші частини Азії. Проблема полягає в тому, що Китай все одно буде грати головну роль і знизити залежність американських компаній від Китаю буде непросто.


Виробництво в Китаї дуже вбудовано в американські ланцюжки поставок, більш, ніж будь-коли раніше “, – пояснив Шон Махарадж, керуючий директор AArete, глобального консультанта з управління.

Видання повідомляє, що Google збирається почати виробництво у В’єтнамі нового недорогого смартфона Pixel 4a вже в квітні. Тим часом, Microsoft почне у В’єтнамі в другому кварталі виробництво лінійки ноутбуків і настільних ПК Surface. Крім того, Apple намагалася почати випробування своїх AirPods у В’єтнамі ще в минулому році. Компанія розглядала можливість переміщення від 15% до 30% виробництва з Китаю в інші частини Південно-Східної Азії.

В Україні офіційно придбати акціїї Apple ви можете на біржі через торговця цінними паперами БТС-Брокер

За матеріалами: internetua.com | Джерело: https://news.finance.ua/