Apple оснастить iPhone 12 інноваційним екраном

© Phonearena

Вихід наступного покоління iPhone повинен стати знаковим для Apple. Компанія не тільки змінить дизайн смартфонів, але також запровадить в них ряд істотних інновацій – однієї з них стане новий тип екрану. Про це пише корейська портал ETNews.

Минулі чутки говорили про вихід чотирьох версій iPhone 12: стандартної, Pro, Pro Max і, можливо, Pro Max 5G. Всі вони отримають дисплеї, виконані за технологією OLED, однак в самій просунутій версії смартфона буде встановлена ​​матриця Y-OCTA.

Суть нової технології зводиться до об’єднання сенсорного і пиксельного шарів. Звичайні дисплеї складаються з безлічі шарів – технологія Y-OCTA дозволить скоротити їх кількість, зробивши екран тонше і поліпшивши перенесення кольорів.


Виробництвом таких дисплеїв займається компанія Samsung. Вона є піонером технологією AMOLED і поставить матриці для всіх версій iPhone 12 Pro. А ось базовий iPhone 12, швидше за все, отримає дисплей від LG – тому можна очікувати різницю в якості картинки.


Інший особливістю екранів iPhone 12 стане частота оновлення 120 Гц – завдяки їй смартфон буде працювати більш чуйне і плавно. Примітно, що подібні екрани вже стоять в планшетах iPad Pro. Технологія назву ProMotion і дозволяє розганяти частоту оновлення до 120 Гц. Чому її немає в iPhone 11 Pro з аналогічним «залізом» – загадка.


Також такі iPhone отримають чіпсет Apple A14, виконаний по 5-нм техпроцесу, 3D-камеру з тильного боку і до 6 ГБ оперативної пам’яті.

Джерело: “Рідус”