Apple працює над бюджетною версією AirPods.

Компанія Apple розробляє нову бюджетну версію бездротових навушників. Вона буде називатися «AirPod Pro Lite». Про це повідомляє видання DigiTimes з посиланням на джерела в Тайвані.

Судячи з назви, Apple може працювати над полегшеною версією AirPods Pro. Висловлюються також припущення, що під ім’ям «AirPod Pro Lite» можуть ховатися звичайні навушники AirPods третього покоління.

У AppleInsider підкреслюють, що ймовірність роботи Apple над бюджетною версією AirPods Pro невелика, проте компанія може розробляти «молодшу» версію AirPods Pro, позбавлену функцій шумоприглушення і адаптивного еквалайзера.

За інформацією DigiTimes, Apple також перерозподіляє замовлення на збірку на користь виробничих потужностей, що знаходяться на території Тайваня. Таким чином Apple диверсифікує ризики, пов’язані зі спалахом китайського коронавіруса на материковій частині Китаю.

DigiTimes також зазначає, що очікується оновлення планшетів iPad, «розумних» наручних годинників Apple Watch і комп’ютерів серії iMac. Деякі з підготовлюваних продуктів побачать світло в найближчі тижні, інші – на весні поточного року.

В Україні офіційно придбати акціїї Apple ви можете на біржі через торговця цінними паперами БТС-Брокер

Джерело: Finance.UA