Apple пророкують капіталізацію в $2 трлн. протягом чотирьох років

Для цього їй не потрібно ніяких революцій

Компанія Apple першою в світі досягла позначки в $1 трлн. ринкової капіталізації. Потім в цей «елітний клуб» вступило ще кілька гравців, і Apple не раз втрачала і потім знову повертала лідерство.

Саме на цей момент Apple трохи випереджає Microsoft ($1,4 проти 1,39 трлн.), але буквально кілька днів тому саме Microsoft була першою. У будь-якому випадку, аналітик Evercore вважає, що саме Apple першою досягне позначки в $2 трлн., і зробить це протягом наступних чотирьох років. Правда, аналітик каже, що “Яблучний” гігант при цьому досягне рівня, якого не досягала жодна інша компанія, проте ще в кінці минулого року Saudi Aramco – державна нафтова компанія Саудівської Аравії – вже коштувала $2 трлн.


В аналізі аналітика Evercore насправді немає нічого несподіваного. Більш того, він заснований на цілком консервативному прогнозі, що не має на увазі ніяких серйозних стрибків вартості акцій Apple в найближчі роки. А це означає, що аналітик не вважає, що прийдешні продукти компанії зможуть зробити якусь революцію на ринку, що призведе до бурхливого зростання акцій Apple.

При цьому фахівець джерела покладає великі надії на сервіси “Яблучного” гіганта і переносну електроніку – як раз ті напрямки бізнесу Apple, які останнім часом демонструють чималий зріст.

В Україні офіційно придбати акціїї Apple ви можете на біржі через торговця цінними паперами БТС-Брокер

Джерело: Barrons , ixbt.com