Apple розширює програму Everyone Can Code і представляє нові матеріали для викладачів і учнів

У магазинах Apple Store проводяться тисячі уроків програмування Today at Apple


В оновленій програмі Everyone Can Code з’явилися навчальні матеріали, які допоможуть школярам початкових і середніх класів легше освоїти програмування.

Сьогодні компанія Apple представила повністю оновлену навчальну програму Everyone Can Code, яка допоможе школярам початкових і середніх класів ще легше освоїти програмування. Оновлена ​​програма включає розширені ресурси для викладачів, абсолютно нове керівництво для учнів і поліпшені матеріали Swift Coding Club. Мільйони учнів більш ніж в 5000 навчальних закладів по всьому світу вже займаються за програмою Everyone Can Code, втілюючи в життя свої ідеї і освоюючи найважливіші навички творчості, спільної роботи і вирішення завдань. Крім того, сьогодні відкривається реєстрація на тисячі безкоштовних уроків програмування Today at Apple, які пройдуть в грудні у всіх магазинах Apple Store. На цих уроках, які пройдуть в рамках Тижня вивчення інформатики, учасники зможуть написати перші в своєму житті рядки коду.

Тисячі безкоштовних уроків програмування Today at Apple пройдуть в грудні в магазинах Apple Store в рамках Тижня вивчення інформатики.

Нова навчальна програма Everyone Can Code

Нова навчальна програма Everyone Can Code як і раніше заснована на інтерактивних головоломках, посібниках і вправах, які роблять програмування ще доступніше і більш актуальною в повсякденному житті учнів. Нова збірка головоломок Everyone Can Code допоможе учням в Swift Playgrounds зміцнити свої знання, освоїти на практиці нові принципи програмування і навчитися творчо застосовувати їх в реальному житті. Керівництво для викладачів містить корисні поради з проведення уроків та розвитку навичок учнів. Нова навчальна програма Everyone Can Code доступна всім: вона оптимізована для VoiceOver і включає відео з прихованими субтитрами і голосовими описами, а також відеоролики на американській мові жестів.

Нова навчальна програма Everyone Can Code задіє розроблені Apple навчальні методики Everyone Can Create: учні можуть застосовувати отримані знання при створенні малюнків, музики, відео та фотографій. Методики Everyone Can Create дають викладачам корисні і захоплюючі інструменти для розкриття творчого потенціалу юних учнів і включення творчих завдань в уроки будь-яких предметів: від програмування до хімії.

Тиждень вивчення інформатики в магазинах Apple Store

З 1 по 15 грудня в магазинах Apple Store по всьому світу пройдуть уроки програмування Today at Apple, які дадуть всім бажаючим можливість взяти участь у Тижні вивчення інформатики. На безкоштовних інтерактивних уроках можна буде освоїти різноманітні навички, необхідні початківцю програмісту. Ті, хто тільки освоює ази, зможуть вивчити принципи блочного програмування на прикладі роботів, а більш досвідчені учні зможуть познайомитися з основами написання коду в Swift Playgrounds із застосуванням доповненої реальності.

У деяких магазинах також пройдуть спеціальні уроки для учнів різного віку. На нових уроках Coding Lab дошкільнята засвоять вступні поняття програмування, вирішуючи завдання разом з героями мультсеріалу Apple TV + «Помічники» – різнокольоровими монстрами, яких придумали творці «Вулиці Сезам». Учасників різного віку будуть навчати викладачі Apple Distinguished Educator, підприємці-новатори з Apple Entrepreneur Camp, програмісти і відомі актори. Зареєструватися на уроки Code with Apple можна вже сьогодні.

Керівництво по навчанню, яке допоможе викладачам і батькам проводити уроки з використанням Swift Playgrounds і містить посилання на деякі з більш ніж 200 000 освітніх програм в App Store.

У деяких магазинах Apple Store будуть проводитися творчі семінари Today at Apple з героями нового телешоу Apple TV + для дошкільнят «Помічники» – веселими монстрами, які люблять вирішувати завдання.

Підготовка до вузу і майбутньої кар’єри

Більш просунутим учням, в тому числі старшокласникам і студентам, доступна навчальна програма «Розробка на Swift»: вона включає практичні інструменти і навички, які допоможуть у пошуку затребованої висококваліфікованої праці. Програма «Розробка на Swift» підійде як початківцям програмістам, так і тим, хто вже має досвід написання коду. До складу програми навіть входить безкоштовний курс поглибленого вивчення інформатики, а при успішному завершенні програми можна отримати офіційний галузевої сертифікат.

Навчальна програма «Розробка на Swift» дає старшокласникам і студентам практичні інструменти і навички, які допоможуть у пошуку затребуваною висококваліфікованої праці.

Джерело: APPLE