Apple відзвітувала про рекордні виручку й прибуток за підсумками кварталу

Прибутковість від сервісів Apple досягла абсолютного рекорду й склала $10 мільярдів.

Apple відзвітувала про рекордні виручку і прибуток за підсумками четвертого фінансового кварталу, що закінчився 29 вересня. Як повідомляється у відповідному прес-релізі компанії, дохід Apple за три місяці склав $62,9 мільярда, передає РБК.

Це, як підкреслили в Apple, на 20% більше порівняно з показниками 2017 року. Чистий прибуток на акцію за квартал, за оцінками фахівців, при цьому склав $2,91 (зростання на 41%). Міжнародні продажі, за інформацією представників корпорації, становили 61% від квартального доходу.

В цілому ж прибутковість від сервісів Apple досягла абсолютного рекорду і склала $10 млрд, йдеться в прес-релізі.

Таким чином, виключаючи одноразове сприятливе коригування у розмірі $640 мільйонів, яке було враховано в четвертому кварталі минулого фінансового року, прибутковість від сервісів компанії зросла з $7,9 мільярдів у четвертому кварталі 2017 року до $10 мільярдів у четвертому кварталі 2018 фінансового року, збільшившись на 27%, підкреслили представники компанії.

Ще один “рекордний квартал” Apple привітав голова корпорації Тім Кук. “У цьому році ми поставили наш двомільярдний iOS-пристрій, відзначили десяту річницю App Store і досягли найбільших показників прибутковості та вартості акцій в історії Apple”, – зазначив він.

В корпорації, як уточнюється в прес-релізі, вже зробили прогнози на перший квартал наступного року. Згідно з ним, в перші місяці 2019 року Apple очікує дохід на рівні від $89 млрд до $93 млрд.

Валовий квартальний прибуток в цей період, за оцінками представників компанії, повинен бути на рівні від 38% до 38,5%.

  • Довітково:
    Раніше  повідомлялося, що американська компанія по виробництву комп’ютерної техніки і програмного забезпечення Apple посіла перше місце в рейтингу найдорожчих брендів світу за підсумками 2018 року.

У вас є питання?

Можете сміливо звернутися до нас з будь-яких питань пов’язаних з обігом цінних паперів.

Гра на ринку цінних паперів – безумовно, дуже захоплююча та азартна справа. Але для того, щоб вона приносила прибуток, слід ретельно узгоджувати свої можливості.

Артем Дорошенко
Кервівник, ДАНЕК ГРУП

Looking for a First-Class ICO and BintCoin Investments Consultant?