Apple знову відкриває роздрібні магазини


Торгові точки працюватимуть з дотриманням суворих заходів безпеки в умовах складної епідеміологічної ситуації.

Apple готується відновити роботу роздрібних магазинів – в США на цьому тижні для перших покупців відкриють свої двері 25 моносторів . Торгові точки працюватимуть з дотриманням суворих заходів безпеки в умовах складної епідеміологічної ситуації. Покупців зобов’яжуть перевіряти температуру на вході, а також надягати захисні маски під час перебування в магазині. Для клієнтів, у яких не виявиться власної маски, Apple організовує видачу засобів захисту на вході.


Клієнтів також перевірятимуть на наявність інших симптомів, включаючи кашель. У магазинах Apple буде обмежено число відвідувачів, а співробітники будуть зосереджені на індивідуальному обслуговуванні клієнтів. Відомо, що першими відкриються магазини в Колорадо, Флориді, Каліфорнії, Оклахомі, Вашингтоні, а також на Гаваях.

Всі магазини будуть відновлювати роботу після узгодження з місцевими правилами і обмеженнями для роздрібного бізнесу в кожному зі штатів.

«На сьогоднішній день майже 100 наших магазинів по всьому світу змогли знову відкрити свої двері для наших покупців», – повідомив віце-президент з роздрібної торгівлі та персоналу Apple Дейрдре О’Брайен. Зокрема, відновили роботу всі магазини мережі в Китаї. Крім того, минулого тижня Apple відновила роботу в Німеччині.

Про відкриття магазинів на нових ринках буде повідомлено додатково. «Наше зобов’язання полягає в тому, щоб відновити роботу тільки після того, як ми будемо впевнені, що зможемо безпечно повернутися до обслуговування клієнтів з наших магазинів», – додав О’Брайен.

В Україні офіційно придбати акціїї Apple ви можете на біржі через торговця цінними паперами БТС-Брокер

Джерело: malls