Apple знову випередить консенсус-прогнози

Спочатку Apple закривала свої брендові магазини в США і інших країнах, за винятком Китаю, на два тижні з 14 по 28 березня. Пізніше терміни продовжувалися, і ось зараз прийшла інформація, що термін закінчення припинення змістився на початок травня. Це випливає з інструкції, поширеної серед співробітників американських магазинів Apple. Сама компанія не коментує те, що відбувається. Але є роз’яснення для клієнтів в розділі FAQ. З них можна зрозуміти, що виникають певні складнощі з техпідтримкою (поверненням пристроїв після ремонту), але в іншому робота повністю функціонує онлайн.

Варто відзначити, що Apple має множинні канали дистрибуції, з яких на прямі продажі через Apple Store доводиться менше третини. Основне навантаження (понад 70%) на собі несуть реселлери, і у більшості з них є можливість доставки. Більш того, в період карантину Apple не відчувала проблем з попитом і навіть вводила в кінці березня обмеження на онлайн-замовлення: не більше 2 пристроїв в одні руки.

Ми вважаємо, що в поточному кварталі Apple незначно скоротить прибуток на акцію і знову випередить консенсус-прогнози, які зараз знаходяться на рівні 2,23 долара за акцію – проти торішнього 2,46. У середньостроковій перспективі це не послабить динаміку акцій Apple, які на горизонті до року мають справедливу ціну 310 доларів. Таким чином, запас зростання по даних паперах становить понад 26%.

В Україні офіційно придбати акціїї Apple ви можете на біржі через торговця цінними паперами БТС-Брокер

Джерело: finam