ІНВЕСТУЙ В АКЦІЇ APPLE ВЖЕ СЬОГОДНІ

ОДНА З КРАЩИХ КОМПАНІЙ СВІТУ

ЯК І ДЕ КУПИТИ АКЦІЇ APPLE?

ЧОТИРИ ПРОСТИХ КРОКИ І ВИ ВЛАСНИК АКЦІЙ APPLE:

У вас є можливість придбати акції Apple в рамках чинного законодавства України за гривні з підтвердженням право власності найпотужнішої корпорації світу.
Крок 1.

Ідентифікація, та верифікація особи, відкриття рахунку у цінних паперах та укладання брокерського договору

Якщо у Вас не має відкритого рахунку у цінних паперах в депозитарної установі, ми пропонуємо відкрити його в ТОВ «БТС БРОКЕР» за посиланням. Також, Ви можете ознайомитись з нашими тарифами за посиланням. У цьому випадку, Вам не буде необхідності сплачувати додаткові депозитарні послуги, пов’язані з придбанням акцій.

        Зразки Брокерського Договору та документів, які необхідні для відкриття рахунку у цінних паперах та укладання брокерського договору в ТОВ «БТС БРОКЕР», знаходяться за посиланням.

Перший варіант підписання документів:

        Договір на Брокерське обслуговування та інші супутні документи ви можете підписати за допомогою електронного цифрового підпису (ЕЦП) на сайті https://vchasno.ua/, та надіслати нам на нашу електронну адресу ([email protected]). Цей спосіб позбавить нас з Вами фізичного підпису всіх документів.

Другий варіант підписання документів:

        Після отримання від Вас необхідної інформації, ми підготуємо проекти документів та надішлемо Вам на узгодження, або Ви можете заповнити їх самостійно і надіслати на нашу електронну адресу ([email protected]). Після цього, погодимо зручний для Вас час що до підписання документів в нашому офісі, або Ви можете замовити виїзд нашого фахівця для підписання безпосередньо за Вашою адресою.

Крок 2

Надання заявки на придбання

Ми заповнимо Заявку на придбання акцій та пришлемо Вам на поштову скриньку. Потрібно її тільки підписати , та надіслати нам.

Заявку на придбання ЦП як і договір на Брокерське обслуговування ви можете підписати за допомогою електронного цифрового підпису (ЕЦП).

Якщо у Вас немає ЕЦП, ви маєте можливість його одержати, як приклад, в Приват24, за умови що ви є клієнтом Приватбанка. Та за допомогою сервісу “Вчасно” (https://vchasno.ua/), відправити підписану Заявку на електронну адресу ([email protected]) ТОВ «БТС БРОКЕР».

Також, є можливість підписати Заявку від руки та надіслати нам скан копію на нашу електронну адресу: ([email protected]).

Крок 3.

Перерахування коштів для депонування на біржі

Перерахувати кошти відповідно Заявки на придбання цінних паперів за наступними реквізитами: 

Отримувач: ТОВ “БТС Брокер”

Код ЕДРПОУ: 37686943

Банк отримувача: АТ МІЖНАРОДНИЙ ІНВЕСТИЦІЙНИЙ БАНК

Рахунок в форматі IBAN: UA393805820000026504011626544

Призначення платежу: Для виконання розрахунків по угодам що укладені на біржі, згідно з брок. договором № ________

Сума: _________ грн. (Без ПДВ)

Після того як гроші надійдуть на наш рахунок, ми заблокуємо їх під торги Українську біржу (де нами, для Вас, також буде відкритий рахунок).

Цей процес, займе добу з моменту надходження грошей на наш розрахунковий рахунок.    

Крок 4.

Придбання та отримання виписки з рахунку у ЦП

Як тільки гроші надійдуть на біржу, наш трейдер зв’яжеться з Вами для безпосереднього укладання угоди. Після укладання угоди, наступного ранку, Вам на електронну адресу надійде  Звіт про придбання акцій, який Вам необхідно буде підписати за допомогою ЕЦП,  скористувавшись безкоштовним сервісом “Вчасно” (https://vchasno.ua/) та надіслати нам на нашу електронну адресу ([email protected]). Або відправити підписані скан копії на нашу електронну адресу ([email protected]). Після цього роздрукувати Заявку, Звіт, та передати оригінали кур’єром по Києву (ця послуга безкоштовна). Якщо після виконання Заявки на придбання залишилися невикористані гроші, протягом наступного дня після виконання, ми повернемо залишок на Ваш особистий розрахунковий рахунок.

  • Після проходження всіх кроків, Ви стаєте повноцінним власником акцій Applе.
  • Підтвердженням цього буде виписка з рахунку у цінних паперах, яка буде видана нашою або іншою депозитарної установою (в якій Ви відкривали рахунок в цінних паперах), що має ліцензію на здійснення цих операцій.
  • Також, за цим способом придбання акцій, потенційні  клієнти матимуть змогу побачити об’єми торгів на Біржі та інше.

+38 094 710 26 06

ЗАТЕЛЕФОНУЙ ВЖЕ СЬОГОДНІ