Чому саме ОВДП краще гривневих депозитів?
При появі заощаджень виникає питання як можна їх примножити. Більшість людей відкривають депозитні рахунки, проте зараз набирає популярності альтернативний варіант розміщення коштів – облігації внутрішньої державної позики (ОВДП).
- Дохід від операцій з ОВДП звільнений від податку з доходів фізичних осіб, в розмірі -18% та Військового збору, в розмірі – 1,5% від доходу.
- ОВДП на 100 % гарантовані державою.
- Висока відсоткова ставка.
- Можливість придбання валютних ОВДП за гривні, погашення яких буде здійснене в валюті в якій номіновані ці валютні ОВДП.
- Можливість розміщення в ОВДП від одного місяця, до трьох років.
- Висока ліквідність ОВДП, дає Вам можливість продажу в будь який час. Без значної втрати по дохідності.
ЧОТИРИ ПРОСТИХ КРОКИ І ВИ ВЛАСНИК ДЕРЖАВНИХ ОБЛІГАЦІЙ:
Крок 1.
Ідентифікація, та верифікація особи, відкриття рахунку у цінних паперах та укладання брокерського договору.
Якщо у Вас не має відкритого рахунку у цінних паперах в депозитарної установі, ми пропонуємо відкрити його в ТОВ «БТС БРОКЕР» за посиланням. Також, Ви можете ознайомитись з нашими тарифами за посиланням. У цьому випадку, Ви отримуєте повне супроводження з придбання ОВГЗ нашими спеціалістами, найнижчу комісію за послуги брокера, також Вам не буде необхідно сплачувати додаткові депозитарні послуги, пов’язані з придбанням облігацій.
Зразки брокерського договору та документів, які необхідні для відкриття рахунку у цінних паперах в ТОВ «БТС БРОКЕР», знаходяться на нашому сайті за посиланням
Після отримання від Вас необхідної інформації, ми підготуємо проекти документів та надішлемо Вам на узгодження, або Ви можете заповнити їх самостійно і надіслати на нашу електронну адресу ([email protected]). Після цього, погодимо зручний для Вас час що до підписання документів в нашому офісі, або Ви можете замовити виїзд нашого фахівця для підписання безпосередньо за Вашою адресою.
Крок 2.
Надання заявки на придбання
Вам необхідно заповнити та підписати Заявку на придбання ОВДП, та надіслати нам.
Її (Заявку) ви можете підписати за допомогою будь якого електронного цифрового підпису (ЕЦП).
Якщо у Вас немає ЕЦП, ви маєте можливість його одержати, як приклад, в Приват24, за умови що ви є клієнтом Приватбанка. Та за допомогою сервісу “Вчасно” (https://vchasno.ua/), відправити підписану Заявку на електронну адресу ([email protected]) ТОВ «БТС БРОКЕР».
Також, є можливість підписати Заявку від руки та надіслати нам скан копію на нашу електронну адресу ([email protected]).

Крок 3.
Перерахування коштів для депонування на біржі
Перерахувати кошти відповідно Заявки на придбання цінних паперів за наступними реквізитами:
Отримувач: ТОВ “БТС Брокер”
Код ЕДРПОУ: 37686943
Рахунок №: UA393805820000026504011626544
Банк отримувача: АТ МІЖНАРОДНИЙ ІНВЕСТИЦІЙНИЙ БАНК
Призначення платежу: Для виконання розрахунків по угодам що укладені на біржі, згідно з брок. договором № ________
Сума: _________ грн. (Без ПДВ)
Після того як гроші надійдуть на наш рахунок, ми заблокуємо їх під торги Українську біржу (де нами, для Вас, також буде відкритий рахунок).
Цей процес, займе добу з моменту надходження грошей на наш розрахунковий рахунок.
Крок 4.
Придбання та отримання виписки з рахунку у ЦП
Як тільки гроші надійдуть на біржу, наш трейдер зв’яжеться з Вами для безпосереднього укладання угоди (проконсультує, та допоможе обрати найбільш вигідні ОВДП для Вас). Після укладання угоди, наступного ранку, Вам на електронну адресу надійде Звіт про придбання облігацій, який Вам необхідно буде підписати за допомогою ЕЦП на сайті “Вчасно” (https://vchasno.ua/), та надіслати нам на нашу електронну адресу ([email protected]). Або відправити підписані скан копії на нашу електронну адресу ([email protected]). Після цього роздрукувати Заявку і Звіт (в двох примірниках), та передати оригінали кур’єром по Києву (ця послуга безкоштовна). Якщо після виконання Заявки на придбання залишилися невикористані гроші, протягом наступного дня після виконання, ми повернемо залишок на Ваш особистий розрахунковий рахунок.
Після проходження всіх кроків, Ви стаєте повноцінним власником ОВГЗ. Підтвердженням цього буде виписка з рахунку у цінних паперах, яка буде видана нашою або іншою депозитарної установою (в якій Ви відкривали рахунок в цінних паперах), що має ліцензію на здійснення цих операцій.
Процес погашення ОВДП:
- За день до погашення, Міністерство фінансів збирає у депозитарних установ інформацію щодо власників ОВДП.
- У день погашення, Міністерство фінансів перераховує на рахунки депозитарних установ “тіло”, в разі дисконтних ОВДП, та “тіло” + відсоток, в разі відсоткових ОВДП. Та списує з рахунків в цінних паперах ОВДП.
- Наступного дня, після погашення, депозитарна установа перераховує ці грошові кошти на рахунки клієнтів.