Чому 2020 рік може стати знаковим для Apple та їх акцій?


Шум навколо гарнітури Apple (AAPL) AR (розширена реальність) набирає обертів. 21 жовтня Блумберг повідомив, що компанія планує цей випуск у 2020 року. Проте терміни можуть бути продовжені, якщо це буде потрібно для подальшого поліпшення продукту. Також Блумберг повідомив, що пристрій буде синхронізовано з iPhone або iPad, для доставки повідомлень, карт та ігр до очей користувача.
Компанія Apple може також розглянути питання про створення магазину App Store для гарнітури, аналогічного спеціалізованим магазинам App Store для Apple Watch і Apple TV. Минулого місяця, аналітик компанії Apple Мінг-Чі Куо, також передбачив, що гарнітура AR може бути готова до запуску в першій половині 2020 року.

Розширені функції для iPhone і Apple Watch

Окрім гарнітури AR, наступного року також може з’явитися нова версія iPhone з більш потужним процесором. У новому iPhone також може бути встановлена ​​3D-камера. Компанія Apple стратегічно розмістила 3D-камеру в iPhone, щоб підняти якість роботи гарнітури AR на новий рівень. Масово поширені припущення, що нові iPhone також будуть оснащені функцією біометричної ідентифікації. У липні Куо повідомив, що в 2020 році iPhone буде оснащений 3D-датчиками Час Польоту (Time-of-Flight). Він також натякнув на присутність 5G в iPhone 2020 року.

Куо зауважив, що найочікуваніший запуск 2020 року, iPhone SE2, буде оснащений антеною LCP. Він повторив, що Apple iPhone SE 2 може бути запущений в першому кварталі 2020 року.

Марк Гурман з Блумберг також зазначив, що високотехнологічний годинник Apple Watch Series 5 може нарешті отримати довгоочікуваний трекер сну, який забезпечить користувачам поліпшені можливості. Хоча існує багато сторонніх додатків для відстеження сну, але додавання вбудованого пристрою відстеження сну до Apple Watch може підвищити його привабливість.

Компанія Apple припинить співпрацю з Intel за допомогою Mac на базі ARM.

2020 рік також стане дебютним роком для Mac на базі ARM. Блумберг повідомив, що в наступному році Mac можуть працювати на замовному процесорі для підвищення ефективності та зменшення розряду батареї. На початку цього року компанія Intel (INTC) повідомила, що Apple може перейти на ARM-чіпи. Є дві причини, чому Apple хоче зробити цей крок

По-перше, він хоче, щоб iPhone, iPad, Mac та всі пристрої iOS тісно співпрацювали. До 2021 року розробники зможуть об’єднати додатки iPhone, iPad та Mac в один додаток – “єдиний бінарний файл”. Ця можливість дозволить Apple App Store обслуговувати всі свої пристрої з єдиного сховища.

По-друге, триває проблема нестачі процесорів Intel, але це не завадить Macbooks вийти раніше на полиці магазинів.

Adobe ілюстратор для розміщення на iPad

В іншій новині Блумберг повідомив, що Adobe збирається запустити повнофункціональні додатки разом з Photoshop на iPad. Попередній перегляд презентації очікується в наступному місяці на конференції Adobe (ADBE) MAX 2019, яка почнеться 2 листопада. Очікується, що реліз відбудеться в 2020 році.

Залучення ілюстратора на iPad є взаємовигідним зусиллям як для Adobe, так і для Apple. Альянс з Apple дозволить збільшити кількість підписок на Creative Cloud в Adobe. Аналогічним чином, поява на iPad ілюстратора від Apple вказує на те, що iPad здатний виконувати складні творчі функції. Це повинно допомогти Apple позиціонувати себе як для заміни ноутбука. Минулого місяця Adobe запустила додаток для малювання Fresco на iPad.

Аналітики очікують, що акції Apple виростуть більш ніж на 20%.

1 жовтня 2019 року Реймонд Джеймс підвищив цільову ціну на акції Apple з $ 250 до $ 280 і підтвердив рейтинг акцій компанії на рівні “випереджаючого”. Аналітик Кріс Казо повідомив, що в 2019 році iPhone 11 очолив зростання запасів, а в 2020 році попит на 5G iPhone зросте ще більше.

За його словами: «Більш стабільні короткострокові умови в поєднанні з запуском нової моделі SE на початку 2020 року створюють міст до циклу 5G, який, як ми віримо, продовжувати стискати акції вище».

Також Huberty з компанії Морган Стенлі збільшив свою цінову ціль на 17%. Huberty підняв цінову ціль до 289 доларів, що на 19% вище поточного рівня, з 247 доларів.https://www.marketwatch.com/story/apples-stock-surges-toward-record-high-after-morgan-stanley-boosts-price-target-2019-10-23?siteid=yhoof2&yptr=yahoo

Тим часом Крейг Джонсон, головний технік по ринку Piper Jaffray, очікує, що акції Apple зростуть вище 300 доларів.

З такою кількістю удосконалень апаратного забезпечення – 2020, безумовно, стане знаковим роком для Apple. Виробник iPhone робить усе можливе, щоб встановити нові віхи та залишатися провідним технологічним інноватором. 18 жовтня він перевершив Microsoft (MSFT), як компанію з найвищим вартістю на S&P 500.

Коротше кажучи, майбутній запуск 5G Apple, окуляри AR та Mac на базі ARM, зададуть тон у 2020 році.

На даний момент ми чекаємо на результати четвертого кварталу – 30 жовтня, та запуск Apple TV + – 1 листопада.