Чому вигідно купувати акції Apple: думка інвестора


У понеділок, 10 лютого, американський інвестор і шоумен Джим Крамер відмітив 65-річний ювілей. У зв’язку з цим, він поділився своїми думками, чому вигідно купувати акції Apple.

Крамер проаналізував зростання вартості цінних паперів американської корпорації протягом 2010-2020 років, пише CNBC. Інвестор переконаний, що акції Apple потрібно купувати з розрахунком на тривалу перспективу.

Так, в 2010 році ціна акцій Apple становила близько 28 доларів за одну штуку. Станом на вівторок, 11 лютого 2020 року, вартість цінних паперів американської корпорації – більш ніж 321 долар. Протягом останніх десяти років акції техгіганта виросли більш ніж 1000%.

“Давайте повернемося в минуле на 10 років. Тоді мені було 55 років, а акції Apple торгувалися на рівні 28 доларів за штуку. Я хотів би вкладати гроші в цінні папери Apple протягом наступного десятиліття. І я це зроблю”, – стверджує Крамер.

Зараз Apple є однією з найдорожчих американських компаній. Її ринкова капіталізація становить 1,4 трлн доларів. Іншими фірмами, вартість яких перевищує 1 трлн доларів є Amazon, Google і Microsoft. Компанії на трильйон: як Apple, Amazon, Microsoft і Google стали найдорожчими.

За прогнозами Крамера, акції Apple протягом наступного десятиліття можуть досягти нового рекорду, зберігши тенденцію попередніх 10 років.

“Це фантастично, що акції Apple стоять сьогодні більше 300 доларів. Можливо, через 10 років ми отримаємо інше число, яке буде сприйматися так само химерно”, – зазначив Крамер.

Також Крамер заявив, що iPhone, який був вперше випущений в 2007 році, сьогодні є одним з найпопулярніших смартфонів. Це також могло вплинути на зростання акцій техгіганта.

Крім того, Крамер повторив свої слова про те, що генеральний директор Apple Тім Кук дійсно став новатором. Зокрема, він вказав на успіх смарт-годинника Apple Watch і бездротових навушників Apple AirPods.

В Україні офіційно придбати акціїї Apple ви можете на біржі через торговця цінними паперами БТС-Брокер

Джерело: 24tv.ua