Електронно цифровий підпис

Як фізичній особі отримати електронний цифровий підпис (ЕЦП)?

Усі користувачі можуть підтверджувати будь-які свої дії взаємовідносинах з ТОВ БТС БРОКЕР швидко та просто за допомогою електронного цифрового підпису (ЕЦП). Отримати його можна через Приватбанк чи будь-який акредитований центр сертифікації ключів (АЦСК), для оформлення знадобиться паспорт громадянина України та довідка про присвоєння ідентифікаційного номера.

Перший спосіб
Якщо ви є клієнтом Приватбанку, можете отримати ЕЦП через систему Приват24.

1. Зайдіть у меню «Усі послуги»/«Бізнес»/«Завантажити сертифікат».

2. Заповніть заявку на отримання сертифіката. Зверніть увагу, що поле «E-mail» обов’язкове для заповнення. Зверніть увагу на написання прізвищі, імені та по-батькові – вони мають співпадати с паспортними даними. Не забудьте перевірити точність написання електроної пошти з дотриманням прописних літер.

Після перевірки даних натисніть одну з кнопок: «Дані вірні» або «Дані невірніі».

3. Оберіть директорію, в якій у вас є права на запис, для створення в ній файлу – сховища ключів.

4. Створіть пароль на файл – сховище ключів. Мінімальна довжина паролю – 8 символів, він може включати у себе букви латинського алфавіту та цифри.

5. На наступній сторінці пароль, що надійшов у SMS або мобільному додатку Privat24. Встановіть галочку навпроти пункту «Я ознайомлений та згоден з Умовами та правилами надання банківських послуг і підтверджую коректність даних відправлених мною» та натисніть «Далі».

6. Заявка на отримання сертифіката сформується автоматично. З’явиться вікно з відповідним повідомленням та інформацією щодо сертифіката.

Другий спосіб
Ви можете отримати ЕЦП через будь-який з центрів реєстрації. Для цього треба буде виконати 4 кроки:

  • зібрати документи;
  • зареєструватися в одному з Центрів сертифікації;
  • прийти в Центр з документами та чистим носієм інформації (флеш-пам*ять чи диск DVD-R);
  • за допомогою фахівців згенерувати ключі та записати їх на носій.