Компанія Apple оголосила результати четвертого кварталу 2019 року.

Сьогодні компанія Apple оголосила свої фінансові результати за 2019 фінансовий рік, який закінчився 28 вересня 2019 року. Щоквартальна виручка компанії склала 64 млрд. доларів, збільшившись на 2% в порівнянні з аналогічним періодом минулого року, а квартальний прибуток на акцію – 3,03 долара, збільшившись на 4%. Міжнародні продажі склали 60% виручки кварталу.

«Ми завершили новаторський фінансовий 2019 рік з найвищим в історії прибутком за 4 квартал, чому сприяло прискорення зростання продажів сервісів, портативних електронних пристроїв та iPad», – зауважив Тім Кук, генеральний директор Apple. Дебют нових шумопоглинаючих AirPods Pro, довгоочікувана поява Apple TV + вже через два дні і найкраща лінійка продуктів і послуг в світі – все це вселяє оптимізм з приводу того, що чекає нас в цьому кварталі “.

«Наші високі показники в четвертому кварталі привели до рекордного прибутку на акцію в розмірі 3,03 доларів і рекордному операційному грошовому потоку в четвертому кварталі в 19,9 млрд. доларів», – сказав Лука Маестрі, фінансовий директор Apple.

«Ми повернули акціонерам понад 21 млрд. доларів, включаючи майже 18 млрд. доларів при викупі акцій і 3,5 млрд. доларів при виплаті дивідендів та їх еквівалентів, продовжуючи рухатися до досягнення чистої нейтральної позиції з часом».

Рада директорів Apple оголосила про виплату дивідендів в розмірі 0,77 доларів на одну звичайну акцію Компанії. Дивіденди повинні бути виплачені 14 листопада 2019 року акціонерам, зареєстрованим на кінець робочого дня 11 листопада 2019 року.

Компанія Apple надає наступні рекомендації на перший квартал 2020 фінансового року:

дохід від 85,5 до 89,5 млрд. дол.

валова рентабельність від 37,5% до 38,5%.

операційні витрати складають від 9,6 до 9,8 млрд. доларів

інші надходження / (витрати) в розмірі 200 млн. доларів

податкова ставка приблизно 16,5%.

Apple зробила революцію в сфері персональних технологій, представивши Macintosh в 1984 році. Сьогодні Apple лідирує в світі інновацій з iPhone, iPad, Mac, Apple Watch і Apple TV. Чотири програмні платформи Apple – iOS, macOS, watchOS і tvOS – забезпечують безперебійну роботу на всіх пристроях Apple і надають людям широкі можливості, включаючи App Store, Apple Music, Apple Pay і iCloud. Більше 100 000 співробітників компанії Apple присвятили себе створенню кращих продуктів на землі та залишають світ кращим, ніж ми його знайшли.