Магазини Apple відновили роботу в Пекіні

Більшість магазинів Apple в Китаї залишаються закритими через епідемію коронавируса

П’ять магазинів компанії Apple відновили свою роботу в Пекіні. Перший час вони будуть працювати зі скороченим робочим графіком. Багато інших закладів компанії, які знаходяться на території материкового Китаю, залишаться закритими, оскільки країна продовжує боротися зі спалахом коронавіруса. Магазини в Пекіні були відкриті лише після ретельної перевірки і відповідної дезінфекції.

В даний час Apple має сорок два роздрібних магазини в материковому Китаї. Крім п’яти магазинів в Пекіні, компанія має сім в Шанхаї, п’ять в Цзянсу, чотири в Ляонині, по три в Чжецзяні, Чунціні, Тяньцзіні, Гуандуні, по два в Шаньдуні, Фуцзянь, Сичуані, Хенань і один в Юньнані.

У повідомленні китайського веб-сайту My Drivers додано, що “офіційний сайт Apple також нагадує користувачам, що вони повинні надіти маску і співпрацювати при отриманні температурного тесту, перш ніж увійти в працюючий роздрібний магазин компанії”.

Нагадаємо, що багато ТехноГігант призупинили свою діяльність в Китаї через епідемію коронавируса. Наприклад, в кінці минулого місяця свій бізнес на території країни тимчасово згорнула Xiaomi.

В Україні офіційно придбати акціїї Apple ви можете на біржі через торговця цінними паперами БТС-Брокер

Джерело: https://comments.ua/