Нехай почнуться потокові війни!


100 мільйонів людей можуть довести акції Apple до нових рекордів – аналітик.

Армія Apple iPhone може виявитися потужною силою в технологічному гіганти, що заробляє серйозні гроші за рахунок потокового контенту.

Технічний аналітик Wedbush Ден Айвз стверджує, що Yahoo Finance Apple (AAPL) може залучити 100 мільйонів клієнтів для недавно запущеного сервісу потокового мовлення Apple TV+ протягом наступних чотирьох років.

Айвз вважає, що зі встановленою базою iPhone більше 900 мільйонів  людей, і що ця велика кількість людей може отримати доступ до оригінального потокового контенту Apple.

Зрештою, Apple TV+ широко представлений на домашньому екрані iPhone, а ціна в 4,99 долара неймовірно доступна, особливо якщо порівнювати її з ціною Netflix (NFLX) в 12 і більше доларів.

І ще є хороші новини для інвесторів Apple, які вже стали свідками 68% зростання цін на акції в 2019 році. Потік прибутку від 100 мільйонів абонентів Apple TV+, за оцінками компанії Ives, що становить близько 500 мільйонів доларів за умови, що Apple не піднімає ціни, передбачає, що поточна ціна акцій може не відображати успіх Apple.


«У вас величезна встановлена база [айфонів]. Контенту тут не вистачає, але вони органічно збільшують витрати до 6 млрд. доларів на рік [на контент]. На мою думку, якщо Apple досягне успіху, то вартість акцій збільшиться на 15 доларів», – стверджує Айвз.

Треба зазначити, що в ЗМІ є кілька гучних імен, що стоять на шляху досягнення Apple максимального успіху з Apple TV+.

У вівторок Дісней дебютував зі своїм довгоочікуваним потоковим сервісом Disney +.

AT & T (T) йде вниз швидко з HBO Max.

Amazon (AMZN) – це оригінальна машина для створення контенту. А Netflix все ще Netflix.