Несподівано: Apple оголосила про захід 2 грудня, присвячене іграм і додаткам 2019 року

Apple, несподівано для всіх, оголосила про захід, який пройде 2 грудня в Нью-Йорку
(Старт о 22:00 за Київським часом).

Що відомо

Офіційної інформації на сайті компанії поки немає, але зарубіжні журналісти вже отримали запрошення на презентацію. Згідно постеру, воно присвячене іграм і додаткам 2019 року. Швидше за все, виробник підведе підсумки, а також поділиться планами на майбутній рік. Чи покажуть щось нове на «івенті» – невідомо. У будь-якому випадку всі подробиці дізнаємося вже через два тижні.

Ігри Apple

Під час презентації 20 вересня компанія представила свій фірмовий ігровий сервіс Apple Arcade. З вересня 2019 року сервіс можна активувати в додатку App Store. Як зазначив виробник, всі ігри для користувачів iPhone ексклюзивні. До кінця осені в бібліотеці сервісу має бути близько 100 ігор. В Україні місячна підписка коштує 4,99 доларів / місяць (це 125 гривень за нинішнім курсом). При цьому перший місяць користування сервісом – безкоштовний.


Нагадаємо, компанія Apple минулого тижня представила 16-дюймовий MacBook Pro з габаритами, як у 15-дюймової моделі, поліпшеною «начинкою», новою (старою) клавіатурою і цінником від 2400 доларів США.

Джерело: Twitter