Плани Apple на 2020 рік: дешевий iPhone 9, мітка AirTag, дорогі навушники та інше


Відомий аналітик Мін-Чі Куо розповів про всі новинки, які Apple покаже в першій половині 2020 року.

За інформацією аналітика, головною новинкою стане недорогий iPhone 9 (SE 2), повідомляє MacRumors. Він виконаний на базі iPhone 8 – отримає дисплей 4.7 дюйма, сканер відбитків Touch ID з кнопкою Home і процесор Apple A13 з iPhone 11. А коштувати він буде близько $ 399, презентація пройде в березні.

Ще Apple повинна представити мітку AirTag – це маленький пристрій, який можна прикріпити до будь-якої речі і шукати її на карті. Ця мітка підключається до смартфону і відображається в додатку «Локатор» на карті, якщо вона загубиться. Таким чином можна захистити, наприклад, сумку від крадіжки.

Мітка використовує технологію Ultra Wideband (UWB) для визначення точного місця розташування. Вона підключається до всіх сусідніх айфонів, планшетів, комп’ютерів та інших пристроїв, щоб повідомити про свої координати власнику в разі втрати.

Іншою незвичайною новинкою стануть преміальні навушники, але більш докладної інформації про них поки немає. Швидше за все, Apple планує представити накладні бездротові навушники – у компанії вже є патент на симетричний дизайн, щоб їх можна було надягати будь-якою стороною.

І нарешті Apple представить свій варіант бездротової зарядки. Компанія два роки працювала над виробництвом унікальною зарядки AirPower, яка повинна була заряджати одночасно три пристрої, але пізніше від проекту відмовилися. Так що в першій половині 2020 року компанія повинна показати звичайний зарядний килимок для одного пристрою.

Також в цьому році компанія повинна оновити iPad Pro (додати потрійну камеру) і показати оновлені версії ноутбуків MacBook Pro і Air разом з новою клавіатурою.

Джерело: hi-tech

В Україні офіційно придбати акціїї Apple ви можете на біржі через торговця цінними паперами БТС-Брокер