Послуги фізичним особам

ТОВ «БТС БРОКЕР» здійснює брокерську діяльність на підставі Ліцензії на провадження професійної діяльності на фондовому ринку – діяльність з торгівлі цінними паперами, брокерська діяльність, яка видана згідно Рішення Національної комісії з цінних паперів та фондового ринку (далі –НКЦПФР) №112 від 16.02.2017р., строк дії – необмежений.

Послуги:

ТОВ «БТС БРОКЕР» надає весь комплекс депозитарних послуг, згідно з чинним законодавством, а саме:

  • Купівля-продаж цінних паперів та фінансових інструментів на біржовому та позабіржовому ринку України для фізичних та юридичних осіб, шляхом підписання Договору на брокерське обслуговування;
  • Формування портфеля цінних паперів клієнта, максимальне задоволення потреб клієнта та індивідуальний підхід;
  • Участь в купівлі-продажу цінних паперів та фінансових інструментів на аукціонах, торгах;
  • Співпраця з емітентами цінних паперів, включення цінних паперів до біржового списку або реєстру;
  • Надання консультаційних послуг, фінансовий консалтинг.

Ми прагнемо, що б наше співробітництво з клієнтами було максимально зручним і комфортним. Тому, пропонуємо відмовитися від роботи з паперовими документами та реалізувати можливість взаємодії, використовуючи електронний документообіг, за допомогою сервісу на сайті https://paperless.com.ua/. Він дозволяє підписувати, пересилати та зберігати електронні документи (наприклад в Word-форматі) за допомогою електронно-цифрового підпису (ЕЦП) від акредитованих центрів сертифікації ключів (АЦСК). Сервіс працює з ЕЦП всіх основних АЦСК України, ут.ч. ключами податкової служби, Медку, Приватбанку та іншими.

У вас є питання?

Можете сміливо звернутися до нас з будь-яких питань пов’язаних з обігом цінних паперів.

Гра на ринку цінних паперів – безумовно, дуже захоплююча та азартна справа. Але для того, щоб вона приносила прибуток, слід ретельно узгоджувати свої можливості.

Артем Дорошенко
Кервівник, ДАНЕК ГРУП

Необхідний брокерський договір?