Роман ОсиповДиректор та співвласник

roma
Досвід
  • Досвід створення компанії з “нуля”
  • Найкращий фінансовий брокер
  • Ефективне управління брокерською компанією
  • Впровадження ефективних торгових технологій
  • Активний учасник асоціації ПАРД
Освіта
  • Чернігівський державний інститут економіки та управління
  • Сертифікат на здійснення діяльності на фондовому ринку

Має 20-річний досвід роботи на ринку цінних паперів. Людина, яка живе фондовим ринком, знає все про цей ринок та націлена на запровадження найвищих стандартів обслуговування клієнтів.

Немає однакових людей і немає однакових компаній, саме тому ми створюємо і вибудовуємо індивідуальні рішення навколо кожного клієнта.

Перший досвід на ринку цінних паперів здобував працюючи брокером в “Альфу банку”, це часи первинного нагромадження капіталу та “дикого” фондового ринку. Далі переходить на роботу в відділ цінних паперів банку “Надра”. Отримавши величезний досвід, разом з партнером створює власну брокерську компанію “Індіго капітал”, яка перетворюється на активного учасника фондового ринку, що на неї звертають увагу іноземні брокерські компанії, як результат продаж іноземному стратегічному інвестору “КейБіСі Секюрітіз”. Після вдалого продажу своєї компанії створює нову брокерську компанію з багато обіцяючою назвою “Регата Інвестментс”, яка стає активним учасником на новоствореній фондовій біржі “Українська біржа”. Але фінансова криза призводить до закриття компанії. В 2017 року передчуваючи перспективу відновлення українського фондового ринку, разом з групою партнерів, заходить до складу учасників ТОВ “БТС БРОКЕР” з новими цілями досягти топових позицій на ринку цінних паперів України.

Contact details

+38 044 221 23 18
вУкраїна, 03035, м. Київ, вул. Василя Липківського, буд. 37Б
під’їзд 4, 26-й поверх, офіс № 1026

Social Profiles

У вас є питання?

Можете сміливо звернутися до нас з будь-яких питань пов’язаних з обігом цінних паперів.

Гра на ринку цінних паперів – безумовно, дуже захоплююча та азартна справа. Але для того, щоб вона приносила прибуток, слід ретельно узгоджувати свої можливості.

Артем Дорошенко
Кервівник, ДАНЕК ГРУП