Сила бренду продовжить надавати підтримку акціям Apple

Фото: GOOGLE

Аналітики вважають, що сильний бренд, а також активний розвиток продуктової лінійки і нових технологій дозволять бізнесу компанії продовжити стійке зростання. Акції емітента рекомендується «Купувати» з цільовою ціною $ 330, що передбачає потенціал зростання 4,9% (згідно даних на 19.05.20).

Apple Inc. – один з провідних світових виробників комп’ютерів, смартфонів, планшетів, мультимедійних пристроїв і програмного забезпечення для них. Ринкова капіталізації компанії складає $ 1,25 трлн.

Сильний бренд, високі споживчі якості продукції і величезна лояльна аудиторія дозволяють Apple демонструвати стабільно високі фінансові показники. Незважаючи на поширення коронавірусу, результати II кварталу 2020 року виявилися непоганими. В аналітичній записці зазначається, що квартальна виручка компанії збільшилася на 0,5% (р / р) до $ 58,13 млрд, і перевершила консенсус-прогноз на рівні $ 54,5 млрд. Apple завершила II квартал, маючи на рахунках $ 94,05 млрд грошових коштів і короткострокових ринкових цінних паперів при загальному боргу $ 99,48 млрд.
Крім того, на балансі компанії перебувають довгострокові цінні папери на суму $ 98,79 млрд. «Географічно Apple зафіксувала зниження виручки в Північній і Південній Америці (-0,5%), Великому Китаї (-7,5%) і Японії (-5 , 9%), що було компенсовано зростанням продажів в Європі (+ 9,5%) і країнах Азіатсько-Тихоокеанського регіону (+ 7,5%). На міжнародний сегмент довелося 62% виручки в II кварталі 2020 року », – повідомляється в дослідженні.

Перевагами Apple є сильний баланс і здатність генерувати високі грошові потоки, завдяки чому компанія направляє значні кошти на викуп акцій і дивіденди: «У звітному періоді Apple згенерувала операційний грошовий потік в обсязі $ 13,31 млрд, направила $ 1,85 млрд на капвкладення і повернула своїм акціонерам майже $ 22 млрд за рахунок викупу з ринку власних акцій та виплати дивідендів ». Незважаючи на те, що майбутні кілька місяців можуть виявитися важкими для світової економіки, аналітики позитивно оцінюють подальші перспективи розвитку бізнесу Apple, оскільки компанія регулярно представляє оновлені версії своїх продуктів, інвестує значні кошти в перспективні технології, а також займається географічної експансією.

Драйвером зростання поступово стає сегмент сервісів Apple. Кількість використовуваних пристроїв компанії по всьому світу перевищило 1,5 млрд, а число передплатників платних сервісів становить 550 млн і, як очікується, досягне 600 млн до кінця поточного року. Керівництво Apple ще в 2016 року заявляло про намір наростити виручку в цьому сегменті до $ 50 млрд в 2020 році, і поточні тренди вказують на те, що вона впевнено рухається до цієї мети, не дивлячись на викликані коронавірусом проблеми. У 2019 компанія представила ряд нових сервісів, які повинні допомогти їй більш ефективно монетизувати свою велику аудиторію.


Apple також спрямовує значні кошти на розвиток технологій, пов’язаних зі штучним інтелектом, доповненої / віртуальною реальністю, автономними автомобілями, які стають все більш популярними і надають цікаві можливості для зростання. Компанія планує ліквідувати свою значну чисту грошову позицію в розмірі понад $ 90 млрд, що дозволяє очікувати подальшого збільшення виплат акціонерам і посилення активності на ринку M & A. Аналітики рекомендують акції Apple до покупки з середньостроковою цільовою ціною $ 330, потенціал зростання складе 4,9% (згідно даних на 19.05.20).

В Україні офіційно придбати акціїї Apple ви можете на біржі через торговця цінними паперами БТС-Брокер

Джерело: http://itnews.com.ua/