Тім Кук розповів, що буде з Apple в умовах пандемії коронавіруса

фото: google

Сьогодні головний виконавчий директор Apple Тім Кук звернувся до співробітників Apple на віртуальних загальнокорпоративних зборах, де обговорювалися питання, що стосуються організації роботи вдома і того, коли люди можуть повернутися на роботу в роздрібні магазини і корпоративні офіси.

Під час зустрічі Кук назвав пандемію “невизначеним і стресовим моментом”, але висловив упевненість в тому, що компанія рішуче вийде з кризи, як вона це зробила після рецесії 2008 року і в період, коли була на межі банкрутства в кінці 1990-х років.

Кук сказав, що Apple зустріла Коронавірусну пандемію з сильним балансом, і підкреслив, що компанія буде продовжувати вкладати значні інвестиції в дослідження і розробки, а також в майбутні продукти, повідомляє Bloomberg з посиланням на людей, які були присутні на зустрічі. Представники компанії відмовилися від коментарів.

“Якщо ми зосередимося на тому, що ми робимо найкраще, якщо будемо продовжувати інвестувати, якщо ми будемо мудро керувати бізнесом і приймати рішення спільно, якщо ми будемо дбати про наші команди, якщо наші команди будуть піклуватися про свою роботу, я не бачу причин для чогось, крім оптимізму “, – сказав Кук співробітникам компанії.

Відповідаючи на питання про можливе скорочення робочих місць, генеральний директор Apple підтвердив сильне фінансове становище Apple і зазначив, що компанія платить працівникам роздрібних точок навіть в той час, коли магазини закриті. Кук також сказав, що компанія знаходиться під впливом кризи, зазначивши при цьому, що його увага зосереджена на управлінні Apple в довгостроковій перспективі, а не на внесення короткострокових коригувань.

Apple поки не говорить, коли співробітники зможуть повернутися в офіси, але Кук сказав, що коли співробітники все-таки повернуться, швидше за все, будуть проводитися перевірки температури і практикуватися соціальне дистанціювання. За його словами, тестування на коронавірус можливо, але на даний момент таких планів немає.

За словами людей, знайомих з цим питанням, співробітники роздрібних точок продажів Apple починають проводити онлайн-тренінги та збільшують кількість віртуальних зустрічей напередодні відкриття магазинів. Це зажадає від співробітників синхронізації роботи в мережі.

За словами Кука, компанія Apple пожертвувала більше 30 мільйонів масок і відвантажила 2 мільйони нових лицьових щитів, при цьому пожертвувавши сотні мільйонів доларів на боротьбу з Covid-19. За словами глави “яблучної” компанії, презентація нових MacBook Air, iPad Pro і iPhone SE в останні тижні показала, що компанія не дозволить пандемії звести нанівець запуск нових продуктів.

Тім Кук згадав, що коли він вперше прийшов в компанію Apple в 1998 році, компанія відповіла на фінансові проблеми випуском iMac. Він зазначив, що Apple випустила перший iPad в 2010 році, відразу після економічної кризи, і сказав, що план Apple – вийти із ситуації з пандемією Covid-19 аналогічним чином.

Компанія планує випустити до чотирьох нових iPhone пізніше в цьому році з підтримкою мереж 5G і готується представити гарнітуру віртуальної реальності в 2021 або 2022 році, повідомляє Bloomberg News. Компанія також працює над власними процесорами для комп’ютерів Mac, окулярами доповненої реальності і технологією самокеруючих автомобілів.

Під час зустрічі операційний директор Джефф Вільямс заявив, що криза підвищила важливість роботи Apple над продуктами охорони здоров’я, включаючи годинники Apple Watch, і сказав, що робота компанії з розробки носимих пристроїв не “обмежується зап’ястям”. Він також сказав, що пандемія підштовхує країни до того, щоб швидше допомогти Apple впровадити функцію електрокардіограми в Apple Watch.

В Україні офіційно придбати акціїї Apple ви можете на біржі через торговця цінними паперами БТС-Брокер

Джерело: ryb