Власники Apple Watch зможуть відповідати на дзвінки стисненням кулака


Завдяки новій функції, “розумний” годинник Apple зможе зчитувати руху руки, як командний жест

“Розумні” годинники Apple отримають нову функцію, завдяки якій вони можуть зчитувати руху руки, такі як стиснутий кулак, як командний жест. Нова функція жестів ще не включена до жодної ітерації серії Apple Watch Series і як і раніше є патентом. Нова функція також може прискорити роботу користувачів.


Відповідно до патенту, нова функція застосовується до браслету “розумного” годинника і визначає рух м’язів зап’ястя його власника. Залежно від руху зап’ястя, Apple Watch будуть реагувати за допомогою функції пристрою.

Як видно зі звіту Patently Apple, приклад, показаний в патенті, являє собою стиснутий кулак, який використовується для відповіді на виклик замість того, щоб натискати на зелену кнопку на екрані. Ця функція є новою для “розумних” годинників, так як більшість виробників часто використовують дисплей “розумних” годиників для активації функцій для користувачів.

Застосування цієї функції зчитування м’язів зап’ястя може потенційно змінити схему управління Apple Watch. Поки що ні Apple, ні кому деінде з її конкурентів ще не вдалося повністю реалізувати функцію розпізнавання руху на ремінці годинника. Ця функція може бути представлена ​​на майбутньому форумі Apple в березні або стати частиною анонса Всесвітньої конференції розробників у червні.

В Україні офіційно придбати акціїї Apple ви можете на біржі через торговця цінними паперами БТС-Брокер

Джерело: https://comments.ua/