Ви недооцінюєте міць Apple:дохід буде рости навіть без збільшення продажів iPhone


Дослідницька компанія Evercore ISI заявила, що інвестори Apple недооцінюють міць Apple, зокрема, коли мова заходить про сервіси компанії з Купертіно. За попередніми даними, до 2024 року виручка цього підрозділу збільшиться більш ніж удвічі.


Аналітик Evercore ISI Аміт Дарьянані (Amit Daryanani) зазначив, що сервіси Apple «все ще залишаються недооціненим важелем зростання». Він також додав, що ці продукти повинні підвищувати ARPU (середній дохід на користувача) і підтримувати стабільне зростання виручки компанії.

У 2019 Apple посилила свою діяльність в сфері послуг на основі передплати. Компанія почала пропонувати нові сервіси, такі як потокове відео, ігри, новини і кредитні картки. Якщо додати їх до вже існуючих сервісів, то вийде дуже велике потенційне джерело доходу.

Evercore підтвердив цільову ціну акцій Apple на рівні 360 доларів (в даний момент вони коштують близько 317 доларів). До 2024 фінансового року виручка Apple від послуг може рости з постійним сукупним річним темпом росту 19%. В результаті, як вже було зазначено, дохід від сервісів до того моменту перевищить 100 мільярдів доларів.

Опубліковані дані показують, що в 2019 році дохід Apple від сервісів склав близько 46,3 мільярда доларів, що склало майже 18% від загального доходу компанії.


Теги: Apple, iPhone | Джерело: Gizchina