Продукти

ДІЯ військові облігації

Інвестиції через мобільний застосунок Дія - це дієвий спосіб під час війни підтримати нашу країну та ЗСУ, придбавши Військові облігації (чим вони відрізняються від звичайних ОВДП)

Сам спосіб інвестування через застосунок Дія доволі простий та майже нічим не відрізняється від купівлі ОВДП через інші брокерські застосунки окрім того, що Дія не є брокерською компанією, а виступає зручним маркет-плейсом для інвесторів та своїх партнерів – ліцензованих інвестиційних фірм, включаючи і лідера українського фондового ринку “БТС Брокер” (фін.тех. “BondUA” в Дія).

Як це виглядає:

На даному маркет-плейсі, в застосунку Дія, інвестор вибирає облігацію, їх кількість та брокерську компанію через котру він бажає придбати дані цінні папери.

Після автоматичної обробки документів та проведення операції купівлі облігацій цінні папери відобразяться на брокерському рахунку інвестора. Про що він буде знати через той же застосунок Дія. Та отримає на свій e-mail виписку від брокера, що засвідчує проведення операції. Як правило вся операція займає не більше доби.

Якщо у Вас залишились ще питання, стосовно інвестицій на фондовому ринку - можете їх задати зв'язавшись, у будь-який зручний для Вас спосіб.