Про нас

Ми в медіа

 • 28.05.2024

  Напис ОВДП на фоні котирувань

  “Інвестиції в ОВДП: як зібрати ідеальний портфель” - розповідається у статті інтернет-видання Мінфін з експертними коментарями від “БТС Брокер”. В ній порушені цікаві питання: В якій валюті формувати портфель із ОВДП? Які пропорції між валютами повинні бути? Які терміни до погашення ОВДП краще обрати? Про це та більше знайдете в статті включно з думками наших колег по ринку.

 • 26.05.2024

  Співробітники БТС Брокер біжать з українським прапором в руках

  Співробітники "БТС Брокер" традиційно прийняли участь у щорічному благодійному заході на День Києва - "Пробіг під каштанами".

  Щороку Пробіг нагадує про проблему вроджених вад серця і можливості її вирішення, привертаючи увагу українців і основних медіа країни.

  Благодійна організація «БФ «Пробіг під каштанами» закуповує необхідне обладнання для Науково-практичного медичного центру дитячої кардіології та кардіохірургії МОЗ України.

 • 09.05.2024

  Банкноти та монети

  Про ринок корпоративних облігацій українських емітентів під час війни, з коментарями “БТС Брокер”, в огляді інтернет-видання “Мінфін”. В статті розкритті теми відсоткових ставок по корп-облігаціям, які цікаві емітенти присутні на ринку, у який спосіб можна придбати дані цінні папери та багато іншого

 • 18.10.2022

  Військові облігації в Дії

  Видання Forbes про запуск Міністерством цифрової трансформації можливості купівлі військових облігацій через застосунок Дія. Та коментарі "БТС Брокер", щодо співпраці у розповсюджені військових ОВДП через Дія

 • 15.03.2022

  Група військових на полігоні

  “Підтримати своїх, щоб не годувати чужих. Як куються фінансові перемоги у війнах” - стаття в “Економічній правді” про важливість запуску такого інструменту, як військові облігації та коментарі в ній директора інвестиційної фірми "БТС Брокер" Романа Осипова на тему як і де можна придбати військові ОВДП

 • 03.12.2021

  Два телефони з застосунком бонд юа

  Директор і співвласник "БТС Брокер" Роман Осипов повідомив агентству "Інтерфакс-Україна", що наразі інвестиційний мобільний застосунок під назвою Bond.UA перебуває на стадії тестування і буде запущений "найближчими тижнями"

 • 30.07.2019

  Роман Осипов на прес-конференції присвяченій першим акціям Apple в Україні

  30.07.2019 року в прес-центрі інформаційного агентства "Інтерфакс-Україна" Роман Осипов, директор ТОВ "БТС Брокер" прийняв участь у прес-конференції з питань "Акції Apple Inc. на Українській біржі". Це перший крок у впровадженні нового класу інструментів для довгострокового інвестування ініціатором котрого став “БТС Брокер”