Послуги

Акції. Як це працює

Акції компаній зазвичай, можна придбати на фондових біржах через ліцензованих учасників торгів - фондових брокерів, котрі є юр. особами та діяльність котрих регулюється спеціально визначеним державним органом та законодавством. В Україні таким державним регулятором є Національна комісія з цінних паперів та фондового ринку (НКЦПФР).

На відміну від облігацій, які мають певний термін обігу, володіння акціями може тривати необмежений час до моменту їхнього продажу інвестором.

Одна з провідних фондових бірж в Україні є “Українська біржа” (УБ). До повномасштабного вторгнення росії на УБ можна було купити флагманів українських секторів економіки, таких як: “Мотор Січ”, “Укрнафта”, “Центренерго”, “МХП”, “Райффайзен Банк Аваль” та акції закордонних емітентів, наприклад компанії “Apple” та багато інших цінних паперів. Наразі, на жаль, у зв'язку з військовим станом в нашій країні, перелік емітентів, акції котрих можна купити – обмежився.

Також акції компаній, як і будь-які інші цінні папери (облігації, сертифікати інвестиційних фондів, акції біржових фондів (ETF)), через фондових брокерів, можна придбати на позабіржовому ринку.

Якщо Ви бажаєте продати або купити акції компаній зверніться до нас за контактами і ми допоможемо, як брокер, у вирішенні даного питання!